Haberler

SASKİ 2020 Yatırımları Görüşüldü

12 Haziran 2020 Cuma 09:09

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 2020 çalışma planında yer alan ve Havzada yapımı devam eden projeler ile planlanan yatırımlar düzenlenen istişare toplantısında görüşüldü.

SASKİ 2020 Yatırımları Görüşüldü

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 2020 çalışma planında yer alan ve Havza’da yapımı devam eden projeler ile planlanan yatırımlar düzenlenen istişare toplantısında görüşüldü.

Havza bir dizi inceleme için Havza’ya gelen SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız ve beraberindekiler Havza Belediyesini ziyaret etti.

Burada Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ile bir araya gelen SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız ile beraberindekiler Havza’da SASKİ’nin 2020 yılı çalışma planı kapsamında yapımı devam eden işler ile 2020 çalışma planı kapsamında planlanan yatıırmaların detayları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir  “SASKİ geçmiş olduğumuz dönemlerde ilçemiz de önemli hizmetlerde bulundu. İlçe merkezinde kırsal mahallelerimizde önemli projeleri hayata geçiren SASKİ Genel Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyorum. Havza Belediyesi olarak bizlerde halkımıza hizmet götürmek adına SASKİ ekiplerimize gerekli desteği vermekteyiz. İlçemiz gelişmekte olan ve her geçen gün ihtiyaçları artan bir ilçe. Hizmetlerin halkımıza hızlı bir şekilde ulaşması için bu tür toplantıları önemsiyoruz. Amacımız ilçe genelindeki su ve altyapı hizmetlerini en üst düzeye çıkarmak. Sayın Genel Müdürümüz Fatih Yıldız beye ve ekibine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız ise talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan 2020 yılı çalışma planı doğrultusunda çalışmalarına devam ettiklerini belirterek;  “Belediye ve SASKİ işbirliğiyle halkımıza hizmet etmek amacındayız. Samsunumuza ve Samsunlulara her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışacağız” dedi.

SASKİ 2020 Yatırımları Görüşüldü