Haberler

Havza Belediye Başkanı İkiz Ankara’da

8 Mayıs 2024 Çarşamba 17:00

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Havza için hayata geçirilecek olan projeleri görüşmek amacı ile bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Havza Belediye Başkanı İkiz Ankara’da

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Havza için hayata geçirilecek olan projeleri görüşmek amacı ile bir dizi ziyaret  gerçekleştirdi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ziyaretler kapsamında ilk olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy ile ilçede Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen yatırımları görüştüler.

İkiz Havza’nın sportif anlamda gelişmesi için her türlü gayreti göstereceklerini belirterek; “Bu kapsamda ilçemize yapılacak her türlü çalışmanın içerisinde yapacağız.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz daha sonra Orman Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek Orman Genel Müdürlüğü Toprak Muhafaza ve Havza Islahı Daire Başkanı Ertan Pirdal , Eko Sistem Hizmetleri Dairesi  Peyzaj Mühendisi Ahmet Nazım Akkaya , Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Muhasebe birimi görevlisi ve TOÇ BİR-SEN ANKARA 7 nolu Şube Başkan Yardımcısı Dursun Sağlam ziyaret etti.

İkiz son olarak Havzalı olan ve Afetlere Müdahale Genel Müdürü olarak atanan Dr. Sadi Ergin’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ziyaretler ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada Havza’da yürütülen ve yürütülmesi planlanan çalışmalar ile projeler hakkında görüşmeler yaptıklarını belirterek; “ İnşallah Havzamızda güzel işlere imza atmak çalışmalarımıza başladık. Bu amaçla ilk Ankara ziyaretimizi ve temaslarımız gerçekleştirdik. “dedi.

Havza Belediye Başkanı İkiz Ankara’da
Havza Belediye Başkanı İkiz Ankara’da