Haberler

YRP’den Havza Belediye Başkanı İkiz’e Ziyaret

6 Mayıs 2024 Pazartesi 11:19

Yeniden Refah Partisi Havza İlçe Başkanı ve beraberindeki heyet Havza Belediye Başkanı Murat İkizi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

YRP’den Havza Belediye Başkanı İkiz’e Ziyaret

Yeniden Refah Partisi Havza İlçe Başkanı ve beraberindeki heyet Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Yeniden Refah Partisi Havza İlçe Başkanı Tuncer Özen, Belediye Başkan Adayı Engin Toprak, belediye meclis üyesi adayları Ali Sözen, Soner Güngör, Fatih Özkan, Alaaddin Çelik, Kamuran Yılmaz ve Eyüp Elibol’dan heyet Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret ederek tebrik ettiler.

Yeniden Refah Partisi Havza İlçe Başkanı Tuncer Özen heyet adına Başkan İkiz’i tebrik ederek; “ Güzel ve demokratik bir seçim ortamı geçirdik. Öncelikle bunun için tüm siyasi partilerimize teşekkür eder, Belediye Başkanımız tebrik ederim. İnşallah bundan sonra Havzamız için hep beraber çalışacağız.” dedi.

Mahalli idareler seçimlerinde YRP Havza Belediye Başkan Adayı olan Engin Toprak ise rakibine hayırlı olsun temennilerini ileterek; “Güzel ve demokratik bir ortamda yapılan seçimlerde rakibim Havza Belediye Başkanı oldu. Sayın Murat İkiz Havzamıza güzel hizmetler yapacaktır. Bu süreçte bizlerde ilçemiz için üzerimize düşen göreve hazırız. Kendisini tebrik ediyor başarılar diliyorum.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise Özen, Toprak ve beraberindekilere ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek; “ Sağduyunun hakim olduğu güzel bir ortamında bizlere yakışır bir seçim süreci yaşadık. Sizlere de sağduyulu davranışlarınızdan ötürü teşekkür ederim. Bundan sonra artık Havza Belediye Başkanı olarak toplumun her kesimine eşit mesafede olacağım ve çalışmalarımızı bu düstur üzerine şekillendireceğiz.  Havza bir tane ve bu Havza hepimizin.”dedi.

YRP’den Havza Belediye Başkanı İkiz’e Ziyaret
YRP’den Havza Belediye Başkanı İkiz’e Ziyaret