Haberler

Başkan Özdemir Eğitimciler ile Buluştu

9 Ekim 2019 Çarşamba 09:32

Havzada Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliğince işyeri temsilcileri istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Başkan Özdemir Eğitimciler ile Buluştu

Havza'da Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliğince işyeri temsilcileri istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Havza Gençlik Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir öğretmenlik mesleğinin önemine değinerek; “Öğretmenlik toplumun kılcal damarlarına ulaşan mesleklerden biri. Her zaman eğitimin ve eğitimcilerin yanındayız. Bize ne zaman ihtiyaç duysanız sizlerin yanındayız ve bundan sonra da yayınınızda olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Eğitim-Bir-Sen Havza Temsilcisi Numan Kurt ise düzenlenen istişare toplantılarının önemine değinerek sendikal faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Kurt; “Bizler büyük bir aileyiz. Düzenlenen bu tür toplantılar ile üyelerimizin isteklerini ve varsa sıkıntılarını yakından takip etme imkanı buluyoruz.” Dedi.

Eğitim-Bir-Sen Samsun 1 Nolu Şube Başkanı Hamdi Yıldız, Eğitim-Bir-Sen Havza Temsilcisi Numan Kurt’a hediye takdim etti.

Toplantıya Havza Belediye Başkanı Özdemir’in yanı sıra Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Havza Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cafer Uzun ile sendikanın işyeri temsilcileri katıldı.

Başkan Özdemir Eğitimciler ile Buluştu
Başkan Özdemir Eğitimciler ile Buluştu