Haberler

Havza İlçe Emniyetten Başkan İkiz’e Ziyaret

19 Nisan 2024 Cuma 17:13

Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı ve beraberindekiler Havza Belediye başkanı Murat İkizi ziyaret etti.

Havza İlçe Emniyetten Başkan İkiz’e Ziyaret

Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı ve beraberindekiler Havza Belediye başkanı Murat İkiz’i ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’in makamında gerçekleşen ziyarette Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri İsmail Baltacı ve Polis Merkezi Amiri Taha Kayalarlı Başkan İkiz’i tebrik ederek başarılar dilediler.

Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı; “Havzamızın asayiş ve trafiği konusunda bizlere her zaman destek olan Havza Belediye Başkanımız Sayın Murat İkiz’i tebrik ediyorum. İnşallah hep birlikte ilçemize hizmet edeceğiz.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Balcı ve beraberindekilere ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek; “ İlçemizin gerek asayiş, gerek trafik konularında önemli hizmetler veren İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün bundan önce olduğu gibi bundan sonrada yanlarında ve yardımcısı olacağız.”dedi.

Ziyarette Havza Belediye Meclis Üyesi Ömür Gül’de hazır bulundu.

Havza İlçe Emniyetten Başkan İkiz’e Ziyaret