Haberler

Yeniden Refah Partisinden Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

5 Mart 2021 Cuma 14:23

Yeniden Refah Partisi Havza İlçe Başkanı ve yöneticiler resmi kurum ve kuruluş ziyaretlerine kapsamında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret ettiler.

Yeniden Refah Partisinden Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

Yeniden Refah Partisi Havza İlçe Başkanı ve yöneticiler resmi kurum ve kuruluş ziyaretlerine kapsamında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Havza Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; Yeniden Refah Partisi Havza İlçe Başkanı Mehmet Özdemir ve Başkan Yardımcısı Mustafa Sezer ile bir süre sohbetti.

Belediye Başkanı Özdemir; “ Nazik ziyaretinizden ötürü teşekkür eder ve sizlere görevlerinizde başarılar dilerim. Havza ilçemizdeki partiler arası iyi niyet diyalogları içerisinde ilçemize ve halkımıza hizmet etmek gayretindeyiz.”dedi.

Yeniden Refah Partisi Havza İlçe Başkanı Mehmet Özdemir; “Gayemiz öncelikle ilçemize, bölgemize ve ülkemize hizmet etmek için yola çıktık. İlçemiz adına üzerimize düşen ne görev olursa yapmaya hazırız.” Dedi.

Ziyarette Yeniden Refah Partisi Havza İlçe Başkanı Mehmet Özdemir; Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e Necmettin Erbakan’ın Davam isimli kitabını hediye etti.

Yeniden Refah Partisinden Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret