Haberler

Vali Dağlı Havza’da Veda Etti

17 Ağustos 2023 Perşembe 14:35

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Çorum Valisi olarak atanan Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsundan ayrıldı.

Vali Dağlı Havza’da Veda Etti

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Çorum Valisi olarak atanan Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun’dan ayrıldı.

Yeni görev yeri olan Çorum’a geçmeden Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı Havza’da özel bir tesiste Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak ve Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı ile bir araya gelerek veda etti.

Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı görev süresi boyunca Samsun’a hizmet etmek için çalıştığını belirterek; “ Milli mücadele şehri Samsun'da görev yapmanın onurunu ve gururunu yaşadım. Hakkınızı helal edin.” Dedi.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ise Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı’ya Samsun ve Havza’ya vermiş olduğu hizmetler için teşekkür ederek; “Sayın Valime yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Vali Dağlı’nın Havza özelinde büyük hizmetleri bulunduğunu ifade ederek; “ Sayın Valimize özellikle Havza OSB’nin gelişimi için yapmış olduğu çalışmalar bizler için çok kıymetli. Kendisine ilçemiz ve ilimize hizmet için göstermiş olduğu çabalardan ötürü teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.”dedi.

Ziyaretin sonunda Havza Kaymakamlığı Yazı İşleri Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Nazım Kaya’ya Havza Kaymakamlığı tarafından düzenlenen başarı belgesini verdi.

Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı ziyaretin ardından yeni görev yeri Çorum’a geçti.

Vali Dağlı Havza’da Veda Etti
Vali Dağlı Havza’da Veda Etti