Haberler

Ukome Havza Alt Komisyonu Toplandı

29 Kasım 2022 Salı 11:55

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) Havza Alt Komisyonu toplantısı, UKOME Şube Müdürü Taner Tuğbay Tolgay başkanlığında Havzada gerçekleştirildi.

Ukome Havza Alt Komisyonu Toplandı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) Havza Alt Komisyonu toplantısı, UKOME Şube Müdürü Taner Tuğbay Tolgay başkanlığında Havza’da gerçekleştirildi.

Toplantı öncesi UKOME Şube Müdürü Taner Tuğbay Tolgay, Ulaştırma Planlama Şube Müdürü Nasuhi Ali Kaptan, Şube Müdür Mesut Şahin, UKAME Görevlisi Fevzi Oktay Aydın ile Trafik Hizmetleri Şube Görevlisi Alper Oğuzhan Kaptan’dan oluşan heyet Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler ve ilçe trafiğini rahatlatılması için yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir gelen talep ve yapılan tespitler kapsamında ilçe trafiğinin rahatlatılması için çalışmaların devam ettiğini belirterek; “Havza’da en önemli sorunlardan biri otopark sıkıntısı idi. Samsun Büyükşehir Belediyemizin yapmış olduğu mekanik otoparkın hizmete girmesi ile bu sorun ortadan kalkacak. UKAME işbirliği ile ilçemize hizmet etmenin gayretindeyiz.

Ziyaret sonrası UKOME Şube Müdürü Taner Tuğbay Tolgay Başkanlığında Havza belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen UKAME Havza Alt Komisyon toplantısına geçildi.

Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek bir üst komisyona sevk edildi.

Toplantıya komisyon üyeleri Havza Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ertuğrul Pekbolat, Havza Zabıta Komiseri Sinan Arslan, İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Ertuğrul Sarı, Trafik Polisi Ömer Erdoğan, Ulaştırma Planlama Şube Müdürü Nasuhi Ali Kaptan, Şube Müdür Mesut Şahin, UKAME Görevlisi Fevzi Oktay Aydın ile Trafik Hizmetleri Şube Görevlisi Alper Oğuzhan Kaptan katıldılar.

Ukome Havza Alt Komisyonu Toplandı
Ukome Havza Alt Komisyonu Toplandı
Ukome Havza Alt Komisyonu Toplandı
Ukome Havza Alt Komisyonu Toplandı