Haberler

Sakodef’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

23 Ağustos 2021 Pazartesi 15:15

Samsun Kocaeli Dernekleri Federasyonu (SAKODEF) Genel Başkanı ve beraberindekiler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret ettiler.

Sakodef’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

Samsun Kocaeli Dernekleri Federasyonu (SAKODEF) Genel Başkanı ve beraberindekiler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

SAKODEF Genel Başkanı Avukat Nazan Başol Can, Gebze Havzalılar Derneği kurucu üyesi Hıdır Başol, ve Aşkın Başol Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette SAKODEF Genel Başkanı Avukat Nazan Başol Can, Havza Belediye Başkanı Özdemir’e federasyon ve bağlı derneklerin çalışmaları ile faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.

SAKODEF Genel Başkanı Avukat Nazan Başol Can tüm amaçlarının gurbetteki Samsunluların birlik ve beraberliğini sağlamak olduğunu belirterek “Federasyon olarak her zaman önceliğimiz Samsun. Samsun’u tanıtmak ve Samsun’un değerine değer katmak için çalışmaktayız.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise SAKODEF Genel Başkanı Avukat Nazan Başol Can’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek; “Sivil toplum kuruluşları bizler için önemli. Özellikle gurbette yaşayan hemşerilerimizin birlik ve beraberliği adına önemli işler yapan değerli federasyonlarımız ve derneklerimiz bir birinden kıymetli hizmetler yürütmekte. İlimizi ve ilçemize tanıtmak, hemşerilerimizin birlik ve beraberliklerine yönelik yapılan çalışmalardan ötürü tüm federasyon ve dernek yöneticilerimize teşekkür ederim.” dedi.