Haberler

Omü Rektörü Ünal’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

22 Ağustos 2023 Salı 09:56

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret ettiler. Havza Belediye Başkanı Özdemir; Türkiye Yüzyılı Vizyonumuz çerçevesinde ilçemizin gelişimi için alacağımız her katkı bizler için çok kıymetli. dedi.

Omü Rektörü Ünal’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler. Havza Belediye Başkanı Özdemir; “Türkiye Yüzyılı Vizyonumuz çerçevesinde ilçemizin gelişimi için alacağımız her katkı bizler için çok kıymetli. “ dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ile beraberindeki OMÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. İdris Varıcı ve Ladik Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Ünal Kılıç, Başkan Özdemir’e OMÜ’nün faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Ziyarette OMÜ’ye bağlı Havza MYO ve OMÜ Fizik Tedavi Merkezi çalışmaları ile OMU ve Havza Belediyesi arasında eğitim, sosyal, kültürel ve akademik işbirliği konuların geliştirilip yaygınlaştırılması konularında istişarelerde bulunuldu.

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal Havza’nın önemli bir ilçe olduğunu ifade ederek ilçenin gelişmesi ve kalkınması adına OMÜ olarak işbirliği içerisinde çalışmalarda her zaman yer aldıklarını ifade etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise OMÜ’nün Samsun ve Havza için önemli bir değer olduğunu vurgulayarak; “ Öncelikle nazik ziyaretlerinden ötürü OMÜ Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Yavuz Ünal’a beraberinde bulunanlara teşekkür ederim.  ÖMÜ bizler için oldukça kıymetli. Havza’da bulunan meslek yüksek okulu ve belediyemiz işbirliği ile yapılan OMÜ Fizik Tedavi Merkezi ilçemize değer katmakta. Ayrıca OMÜ ile Havza OSB’nin gelişimi için yapılan akademik çalışmalar çok önemli. Türkiye Yüzyılı Vizyonumuz çerçevesinde ilçemizin gelişimi için alacağımız her katkı bizler için çok kıymetli.  Gelişen ve değişen ilçemiz için OMÜ ile yapmış olduğumuz ve yapacağımız akademik, sosyal ve kültürel işbirliği çalışmalarımız ile bu gelişim ve değişimin kalıcı olması için çalışmaktayız. İlçemize vermiş oldukları önem ve destekten ötürü OMÜ Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Yavuz Ünal ve ekibine teşekkür ederim.” Dedi.

Ziyaretin sonunda OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ziyaretin anısına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e hediye takdim etti.

Omü Rektörü Ünal’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret
Omü Rektörü Ünal’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret