Haberler

Oka Genel Sekreteri Şahin’den Havza Belediye Başkanı Özdemir Ziyaret

3 Eylül 2021 Cuma 15:12

OKA Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin ve OKA Samsun Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Burak Aydoğdu ile birlikte Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret ettiler. Başkan Özdemir; Havza hızlı bir şekilde kalkınma yolunda ilerliyor. Dedi.

Oka Genel Sekreteri Şahin’den Havza Belediye Başkanı Özdemir Ziyaret

OKA Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin ve OKA  Samsun Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Burak Aydoğdu ile birlikte Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler. Başkan Özdemir; “Havza hızlı bir şekilde kalkınma yolunda ilerliyor.” Dedi.

Başkan özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette OKA Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin, Başkan Özdemir’e OKA’nın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette ayrıca Havza’da turizm kalkınmasını sağlayabilecek çalışmalar, yürütülebilecek sosyal sorumluluk projeleri, Havza Organize Sanayi Bölgesi için uygulanabilecek projeler ve jeotermal turizme yönelik yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

OKA Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin bölgesel gelişmeyi hızlandırmak, gelişmenin sürdürülebilirliğini sağlamak, bölgeler arası ve bölge içi gelişmişlik farklarını azaltmak için çalışmalar ara verilmeden devam edildiğini belirtti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Şahin ve Aydoğdu’ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek; “Havza hızlı bir şekilde kalkınma yolunda ilerliyor. Bu yolda alacağımız her destek bizler için önemli. Bu bağlamda OKA tarafından ilçemiz için önemli olan Havza Organize Sanayi Bölgesi için büyük destekler alındı. İlçemize daha fazla destek sağlamak adına OKA ile olan iyi ilişkilerimizi geliştirmek önemli. OKA yetkilileri ve çalışanlarına bölgemize vermiş oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.”dedi.