Haberler

Milletvekili Ünal'dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

29 Ocak 2021 Cuma 15:39

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri makamında ziyaret etti.

Milletvekili Ünal'dan  Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Özdemir Milletvekili Ünal’a Havza Belediyesinin yürütmüş olduğu çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretten dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sayın vekilimizin bizleri ziyareti ziyadesi ile mutlu etti. Sayın Ünal yakinen tanıdığım ve takip ettiğim bir siyasetçi. Kendisine bir kez daha ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.”dedi.

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal AK Parti Samsun İl Koordinatörlüğü görevi yürüttüğü zamandan bu yana Havza’yı yakından takip ettiğini belirterek; “Karadeniz’in giriş kapısı olan Havza Ak Parti iktidarı ve Ak Parti Belediyecilik anlayışı ile önemli bir gelişim ve değişim yaşadı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir beye çalışmalarında başarılar dilerim.”dedi.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’a semaver hediye etti.

Milletvekili Ünal'dan  Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret