Haberler

Havza’ya Yeni Klinik Açıldı

19 Aralık 2022 Pazartesi 08:34

Havzada sağlık sektöründe hizmet verecek olan yeni bir klinik hizmete girdi.

Havza’ya Yeni Klinik Açıldı

Havza’da sağlık sektöründe hizmet verecek olan yeni bir klinik hizmete girdi.

Diyetisyen Hilal Bayram ve Fizyoterapist Utku Çiftçi tarafından Kazımpaşa Caddesi üzerinde açılan ve diyet ile fizyoterapi alanında hizmet verecek olan klinik düzenlenen bir tören ile hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Havza Kaymakamı Cengiz Nayman yeni işyerinin ilçeye ve sahiplerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise gelişen toplum yapısı ile birlikte farklı sektörlerde yeni iş dallarının kendisinin göstermeye başladığına değinerek; “Sağlık sektöründe hizmet verecek olan işyerimiz ilçemize ve işletmecilerine hayırlı olsun.” Dedi.

İşyerinin Konuşmaların ve yapılan duaların ardından işyeri Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve katılımcılar tarafından kesilen kurdele ile hizmete açıldı.

Kesilen kurdelenin ardından Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve katılımcılar kliniği gezerek Diyetisyen Hilal Bayram ve Fizyoterapist Utku Çiftçi verilecek hizmetler hakkında bilgiler aldılar ve açılış için hazırlanan pastayı kestiler.

Yeni iş yeri  açılışına Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Ticaret Odası Başkanı Erkan Acar, Havza TSO Başkan Yardımcısı Yakup Akekin, OSB Müdürü Erol Pepeç, Havza Belediyesi önceki dönem Başkanı  Av.Murat İkiz , Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Vahit Yılmaz ve davetliler katıldılar.

Havza’ya Yeni Klinik Açıldı
Havza’ya Yeni Klinik Açıldı
Havza’ya Yeni Klinik Açıldı
Havza’ya Yeni Klinik Açıldı