Haberler

Havza’da Saski 2021 Çalışma Planı Görüşüldü

1 Şubat 2021 Pazartesi 14:44

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Bahattin Yanık Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret ederek 2021 çalışma programını değerlendirdiler.

Havza’da Saski 2021 Çalışma Planı Görüşüldü

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Bahattin Yanık Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ederek 2021 çalışma programını değerlendirdiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve Samsun SASKİ Genel Müdürü Dr. Bahattin Yanık ile beraberindekiler Havza’da SASKİ’nin 2021 yılı çalışma planı devam eden işler ile 2021 çalışma planı kapsamında planlanan yatırmaların detayları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir “SASKİ geçmiş olduğumuz dönemlerde ilçemiz de önemli hizmetlerde bulundu. İlçe merkezinde kırsal mahallelerimizde önemli projeleri hayata geçiren SASKİ Genel Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyorum. Havza Belediyesi olarak bizlerde halkımıza hizmet götürmek adına SASKİ ekiplerimize gerekli desteği vermekteyiz. İlçemiz gelişmekte olan ve her geçen gün ihtiyaçları artan bir ilçe. Hizmetlerin halkımıza hızlı bir şekilde ulaşması için bu tür toplantıları önemsiyoruz. Amacımız ilçe genelindeki su ve altyapı hizmetlerini en üst düzeye çıkarmak. Sayın Genel Müdürümüz Bahattin Yanık beye ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ; “Halkımızın taleplerin yerine getirilmesi önceliğimiz. 2021 çalışma programında da yine halkımızın öncelikli taleplerine yermenin gayretindeyiz.”dedi.

SASKİ Genel Müdürü Bahattin Yanık ise talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan 2021 yılı çalışma planı doğrultusunda çalışmalarına devam ettiklerini belirterek;  “Belediye ve SASKİ işbirliğiyle halkımıza hizmet etmek amacındayız. Samsunumuza ve Samsunlulara her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışacağız. Havaların ısınması ile çalışma programımız kapsamında çalışmalarımıza hız vereceğiz.” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşler Havza Şube Müdürü Burak Görmüş ve SASKİ Havza Şube Müdürü Deniz Kayan’da hazır bulundular.

Havza’da Saski 2021 Çalışma Planı Görüşüldü