Haberler

Havza’da 2021 Doğalgaz Yatırım Programı Görüşüldü

7 Nisan 2021 Çarşamba 15:37

Havza Belediyesinde 2021 doğalgaz altyapı çalışma programı istişare toplantısı düzenlendi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; Çalışma planlarımızda halkımızın taleplerini ön planda tutmaktayız. Dedi.

Havza’da 2021 Doğalgaz Yatırım Programı Görüşüldü

Havza Belediyesinde 2021 doğalgaz altyapı çalışma programı istişare toplantısı düzenlendi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Çalışma planlarımızda halkımızın taleplerini ön planda tutmaktayız.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir başkanlığında düzenlenen 2021 doğalgaz altyapı çalışma programı istişare toplantısında ilçede yıl içerisinde yapılacak olan doğalgaz çalışmaları değerlendirildi.

Akmercan Delta Doğalgaz Bölge Müdürü Mustafa Sözen, Akmercan Delta Doğalgaz Yapım İşleri Şefi Emre Şen, İşletme Şefi İbrahim Özdemir, Harita Şefi Serhat Akgün ile ilgili belediye personelinin katılımı ile Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen istişare toplantısında çalışma yapılacak bölgeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Akmercan Delta Doğalgaz Bölge Müdürü Mustafa Sözen firmanın 2021 yılı çalışma planı hakkında bilgiler vererek; “İlçe merkezinde lokal noktalarda çalışmalarımız yoğunlaştıracağız. Yeni oluşan yerleşim bölgelerimiz de planlamamız dahilinde. ” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ilçede kısmı alanlarda doğalgaz verilemeyen yerler kaldığına değinerek; “Çalışma planlarımızda halkımızın taleplerini ön planda tutmaktayız. İnşallah yıl sonunda kadar doğalgaz alamayan bölgelerimizde doğalgaza kavuşacak. İlçemizde yeni oluşan yerleşim bölgelerine de bu hizmeti götürmenin gayreti içerisindeyiz. Yine Havza Belediyesi ekiplerince çalışmalardan dolayı zarar gören yolların bakım ve onarımları ivedi bir şekilde yapılacak. Yine Havza Organize Sanayi Bölgemize doğalgaz verilmesi için görüşmelerimiz devam etmekte. ” Dedi.

Havza’da 2021 Doğalgaz Yatırım Programı Görüşüldü
Havza’da 2021 Doğalgaz Yatırım Programı Görüşüldü
Havza’da 2021 Doğalgaz Yatırım Programı Görüşüldü