Haberler

Havza Standına Yoğun İlgi

31 Mart 2021 Çarşamba 13:07

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen Türkiye Muhtarları El Ele Projesi ilk toplantısın gerçekleştirildiği salona kurulan ve yöresel ürünlerin tanıtıldığı stantları içerisinde Havzalı kadınların kurduğu stant yoğun ilgi gördü.

Havza Standına Yoğun İlgi

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen "Türkiye Muhtarları El Ele Projesi" ilk toplantısın gerçekleştirildiği salona kurulan ve yöresel ürünlerin tanıtıldığı stantları  içerisinde Havza’lı kadınların kurduğu stant yoğun ilgi gördü.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Toplantı Salonunda Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İçişleri Bakanlığı Muhtarlar Dairesi Başkanı Ahmet Dalkıran, Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile ilçe belediye başkanları, Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk , Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ile 27 ilden 123 muhtarın katılımı gerçekleştirilen Türkiye Muhtarları El Ele Projesi ilk toplantısı sonrası aralarında Havza İlk kıvılcım 1919 - ∞ Havza Kadın Üretim Kooperatifinin de bulunduğu yöresel ürünler stantları gezildi.

Stant ziyaretlerinde Başta Samsun Valisi Dağlı olmak üzere tüm katılımcılar Havza İlk kıvılcım 1919 - ∞ Havza Kadın Üretim Kooperatifinin standına yoğun ilgi gösterdi.

Standı ziyaret eden misafirler ile tek tek ilgilenen Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir toplantının harlara vesile olmasını dileyerek; “ Bu toplantı vesilesi hem ilçemizin hem de Samsunumuzu misafirlerimize tanıtma imkanı bulduk. Muhtarlarımız bizler için önemliler. Saha da halkımız ile birebir çalışan muhtarlarımız halkımızın taleplerinin doğrudan bize ulaşmasında ve halkın etkin hizmet alması noktasında önemli işler yapmaktalar. Her zaman muhtarlarımızın yanındayız.” Dedi.

Havza Standına Yoğun İlgi
Havza Standına Yoğun İlgi
Havza Standına Yoğun İlgi
Havza Standına Yoğun İlgi
Havza Standına Yoğun İlgi
Havza Standına Yoğun İlgi