Haberler

Havza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgi

21 Nisan 2023 Cuma 14:36

Havza Belediyesi tarafından Ramazan Bayramı nedeni ile bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Havza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgi

Havza Belediyesi tarafından Ramazan Bayramı nedeni ile bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Havza Belediye Başkanlığı tarafından belediye binası önünde kurulan bayramlaşma çadırında gerçekleştirilen bayramlaşma programına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Mustafa Kurmazlı, MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin, MHP Milletvekili Adayları İbrahim Yüksel ve Hami Korkmazlı, Belediye Meclis Üyeleri, önceki dönem belediye başkanı Murat İkiz, Muhtarlar, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin, Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldılar.

Bayramlaşma programına katılanlar ile tek tek bayramlaşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir  yaşanan deprem felaketi ile buruk bir bayram mutluluğu yaşandığını ifade ederek; “Öncelikle yüce Mevla’m deprem felaketinden etkilenen kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Bayramların birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren önemli zaman dilemleri. Allah’ımıza şükürler olsun yeniden doyasıya kucaklaştığımız bayramlara kavuştuk.  Bayrama ulaşmanın sevinci içerisindeyiz. Bayramlar paylaşmanın ve yardımlaşmanın müstesna günü bu nedenle Bayram birlik ve beraberliğe vesile oluyor. Havza Belediyesi olarak Ramazan Bayramında halkımızın rahatı için Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ve zabıtamız olmak üzere gerekli tüm birimlerimizin görevinin başında ve göreve hazır. Başta ilçemiz olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramlarını kutlarım. Rabbim bizlere tekrar nice bayramlara erişmeyi nasip etsin.” Dedi.

Havza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgiHavza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgiHavza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgiHavza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgiHavza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgiHavza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgiHavza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgiHavza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgiHavza Belediyesi Bayramlaşma Programına Yoğun İlgi