Haberler

Havza Belediye Başkanı Özdemir’in Ramazan Bayramı Mesajı

19 Nisan 2023 Çarşamba 16:01

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Ramazan Bayramı nedeni ile bir mesaj yayımladı. Özdemir; Ramazan Bayramının kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi perçinlenmesini diliyor. dedi.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’in Ramazan Bayramı Mesajı

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Ramazan Bayramı nedeni ile bir mesaj yayımladı. Özdemir; “Ramazan Bayramı’nın kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi perçinlenmesini diliyor. “dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Ramazan Bayramı mesajında; “Gelişiyle gönüllerimize rahmet ve huzur getiren; af ve mağfiret kapılarının aralandığı, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in ardından Ramazan Bayramı’na kavuştuk. Yaşamış olduğumuz deprem felaketi nedeniyle her ne kadar geçmiş Ramazanların coşkusunu tam anlamıyla yaşayamasak da mübarek ayın manevi iklimini evlerimize taşıyıp sabır ve tevekkülle ibadetlerimizi yerine getirdik. Ramazan ayının bitmesinin üzüntüsünü yaşarken yeni bir bayrama kavuşmanın da buruk sevinci var içimizde.” Dedi.

Havza’da bu yıl da belediye, sivil toplum kuruluşlarıyla, hayırseverlerin sosyal yardımlaşmanın ve dayanışmanın üst seviyede yaşandığı bir Ramazan yaşadığını belirten Havza Belediye Başkanı Özdemir; “İhtiyaç sahiplerinin elinden tutan, yetimlerin yüzünü güldüren tüm hemşerilerimden Allah razı olsun.” Dedi.

Başkan Özdemir; “Ramazan Bayramı’nın kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi perçinlenmesini diliyorum. Bu mübarek günlerin  İslam coğrafyasında zulümlerin bitmesine, dünyanın huzur yurdu haline gelmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Havzalı hemşerilerimin ve tüm ülkemizin Ramazan Bayramı'nı kutlarım. Hayırlı bayramlar.” Dedi.