Haberler

Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Taziye Ziyareti

4 Ekim 2023 Çarşamba 15:52

Geçtiğimiz hafta kardeşi Celil Özdemiri kaybeden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemire taziye ziyaretleri devam ediyor.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Taziye Ziyareti

Geçtiğimiz hafta kardeşi Celil Özdemir’i kaybeden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e taziye ziyaretleri devam ediyor.

Taziye ziyaretleri kapsamında son olarak Havza Muhtarları Derneği Adem Şahin ve beraberindeki muhtarlar ile Havza 1. Noteri Nimet Doruk Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek taziyelerini ilettiler.

Havza Muhtarları Derneği Adem Şahin ziyarette Başkan Özdemir’e sabırlar dileyerek; “ Kıymetli öğretmenimizin vefatından dolayı büyük üzüntü duyduk. Şahsım ve Havzalı muhtarlarımız adına merhuma Allah’tan rahmet, başta Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir olmak üzere tüm Özdemir ailesine ve sevenlerine baş sağılığı dilerim.”dedi.

Havza 1. Noteri Nimet Doruk’ta ziyarette Başkan Özdemir’e taziyelerini iletti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise misafirlerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek; ““Bu acılı günlerimizde arayarak, mesaj atarak, cenazemize bizzat gelerek ve acımızı paylaşarak bizlerin yanında olan herkesten Allah razı olsun “ dedi.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Taziye Ziyareti