Haberler

Havza Belediye Başkanı Özdemir; “ Teşekkürler Havza ”

13 Ağustos 2021 Cuma 13:41

Havzanın aşılama oranında da başarı sağlayarak mavi renge dönüştüğünü kaydeden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; Teşekkürler Havza, bu başarı hepimizin.dedi.

Havza Belediye Başkanı Özdemir; “ Teşekkürler Havza ”

Havza’nın aşılama oranında da başarı sağlayarak mavi renge dönüştüğünü kaydeden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Teşekkürler Havza, bu başarı hepimizin.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapmış olduğu açıklamada Samsun İl Sağlık Müdürlüğü verilerine göre  Havza’da birinci doz aşı olanlarının oranının yüzde 75.04 olduğunu belirterek; “Havza’da salgınla mücadele kurallarına yüksek derecede uyum sağlayarak mavi olan Samsun ilçeleri içerisinde ilk 5 ilçe  arasında yer aldı. Çalışmalarımıza destek veren tüm halkımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Özdemir tüm ülke genelinde olduğu gibi Havza’da da pandeminin başından bu güne Covid-19 salgını ile mücadele edildiğini hatırlatarak; “ İlçemizde pandeminin başladığı ilk günden bu yana gerek Havza Belediyesi gerek ise diğer kurum ve kuruluşlarımız ile mücadeleye tam destek verildi. Geldiğimiz noktada ilçemiz aşılama haritasında mavi rengi ile yerini aldı. Bu başarının sağlanmasında başta gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarımız, emniyet güçlerimiz, belediye personelimiz olmak üzere emeği geçen tüm herkese teşekkür ederim. Ayrıca yapılan çalışmalara kurallara uyarak ve duyarlı bir şekilde aşılarını yaptıran tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Teşekkürler Havza, bu başarı hepimizin.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Özdemir; “ Teşekkürler Havza ”