Haberler

Dernek Başkanı Bozkurt’tan Başkan Özdemir’e Plaket

5 Ağustos 2021 Perşembe 14:03

Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri makamında ziyaret ettikleri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemire plaket verdiler. Başkan Özdemir; Dernekçilik zor ve meşakkatli bir iş. Dedi.

Dernek Başkanı Bozkurt’tan Başkan Özdemir’e Plaket

Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri makamında ziyaret ettikleri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e plaket verdiler. Başkan Özdemir; “Dernekçilik zor ve meşakkatli bir iş.” Dedi.

Bir süre önce gerçekleşen genel kurul ile yönetim kurulu yenilen Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği idarecileri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Ziyarette Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yahya Bozkurt, Başkan Özdemir’e genel kurul süreci ve dernek faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.

Dernek Başkanı Bozkurt; “Kısa bir süre önce genel kurulumuzu yaptık ve yönetim kurulumuzu belirledik. Genel kurul heyecanı ile Samsun’a ve Havza’ya hizmet etmenin gayretindeyiz.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir , “ Dernekçilik zor ve meşakkatli bir iş. Hemşerilerimizin birlik ve beraberliği için çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum. Havza Belediyesi olarak bizler tüm derneklerimizin yanındayız.  Kısa bir süre önce gerçekleştirmiş olduğunuz genel kurulun hayırlara vesile olmasını diler, değerli başkanım ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Ziyaretin sonundan Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yahya Bozkurt, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e plaket takdim etti.

Ziyarette Bozkurt ve yönetimine Havzalı iş insanı Yahya Şenkal eşlik etti.

Dernek Başkanı Bozkurt’tan Başkan Özdemir’e Plaket
Dernek Başkanı Bozkurt’tan Başkan Özdemir’e Plaket