Haberler

Açılan Her İş Yeri Bizler İçin Önemli.

7 Eylül 2020 Pazartesi 14:05

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bir iş yeri açılışına katıldı. Başkan Özdemir; Açılan her iş yeri bizler için önemli dedi.

Açılan Her İş Yeri Bizler İçin Önemli.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bir iş yeri açılışına katıldı. Başkan Özdemir; “Açılan her iş yeri bizler için önemli” dedi.

Havza’da yiyecek ve hizmet sektöründe faaliyet gösterecek olan İzmir Kuzu Kokoreç dükkanının açılışına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve davetliler katıldı.

İşyeri açılışında konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir işyerinin işletmecisine ve Havza’ya hayırlar getirmesi dileğinde bulunarak; “ İlçe açılan her iş yeri bizler için önemli. Çünkü açılan her işyeri yeni istihdam demek. Yeni işyerimiz hayırlı uğuru ilçemize ve işyeri sahiplerine hayırlar getirmesini diliyorum.”dedi.

Davetlilere kokoreç ikramının yapıldığı açılışta işyerinin ilk siftahı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yaptı.

İşyeri Sahiplerinden Eyüp Lülebaş Havza’da kokoreç dükkanı eksikliğini fark ettiklerini belirterek; “Halkımızın bir çoğunun beğeni ile tükettiği kokoreç konusunda Havza’da bir eksiklik vardı. Bu eksikliği gidermek için bu işyerini hayata geçirdik. Umarım halkımıza ağızlarına layık tatlarımız hizmet edeceğiz.”dedi.

Davut Yılmaz Keleş ise katılımcılara teşekkür etti.

Açılan Her İş Yeri Bizler İçin Önemli.
Açılan Her İş Yeri Bizler İçin Önemli.