Haberler

Havzalılar Derneği Yeni Yönetiminden Başkan İkiz’e Ziyaret

14 Haziran 2024 Cuma 14:46

Kısa bir süre önce genel kurulu sürecini tamamlayan Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yahya Bozkurt ve yeni yönetim kurulu üyeleri Havza Belediye Başkanı Murat İkizi ziyaret ettiler.

Havzalılar Derneği Yeni Yönetiminden Başkan İkiz’e Ziyaret

Kısa bir süre önce genel kurulu sürecini tamamlayan Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yahya Bozkurt ve yeni yönetim kurulu üyeleri Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret ettiler.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’in makamında gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı Bozkurt, Başkan İkiz’e dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Havzalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yahya Bozkurt derneğin Samsun’da Havzalıların birlik ve beraberliği için çalıştığını ifade ederek; “Genel kurulumuzu tamamlandık ve yeni oluşan yönetimimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Murat İkiz’e bizlere vermiş oldukları destekler ve nazik kabullerinden ötürü teşekkür ederim.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise dernekçiliğin zor bir görev olduğuna değinerek; “İlçemiz ve ilçe halkımız için çalışan herkesin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Sayın Yahya Bozkurt ve yeni yönetimine görevlerinde başarılar dilerim.                “dedi.

Ziyarette Bozkurt’a dernek genel sekreteri Engin Korkmaz, Başkan Yardımcıları Hasan Ali Uyaroğlu, Ali Acar, İlhan Yıldız, Sayman Yahya Şenkal, yönetim kurulu üyeleri Adnan Gedik, Tuğrul Öngel, Agâh Sağlam,  Salih Ünal ile Denetim Kurulu Başkanı Serdar Eren, denetim kurlu başkan yardımcısı Duran Erden ile denetim kurlu üyesi Cihan Çayır eşlik ettiler.

Havzalılar Derneği Yeni Yönetiminden Başkan İkiz’e Ziyaret