Haberler

Vezirköprü Belediye Başkanı Edis’ten Başkan Özdemir’e Ziyaret

24 Kasım 2021 Çarşamba 17:03

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis Havzada bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Vezirköprü Belediye Başkanı Edis’ten Başkan Özdemir’e Ziyaret

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis Havza ziyareti kapsamında Havza Belediyesini ziyaret ederek Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile görüştü.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen görüşmede Özdemir ve Edis yapılan çalışmalar hakkında birbirlerine bilgiler vererek istişarelerde bulundular.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis iki belediye olarak yapılan istişare ve tecrübe paylaşımın daha verimli hizmet olarak sahaya yansıdığını belirterek; “Bölgemizin iki büyük ilçesi olarak birlik ve beraberliğimizi önemsiyoruz.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir iki ilçenin bir birine komşu olmasının ötesinde yakın ilişkilere sahip olduğunu belirterek; “İki ilçemizin ortak hareket etmesi ve işbirliği yapması bölge için önemli. İşbirliğimizi daha ileriye götürmek için üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Sayın Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim.”dedi.

Ziyaret sonunda Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e Vezirköprü Belediyesi logolu fincan hediye etti.

Edis’e ziyarette Vezirköprü Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı eşlik etti.

Vezirköprü Belediye Başkanı Edis’ten Başkan Özdemir’e Ziyaret