Haberler

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezinden Başkan Özdemir’e Teşekkür

13 Eylül 2022 Salı 15:59

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi tarafından Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemire teşekkür belgesi verildi.

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezinden Başkan Özdemir’e Teşekkür

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi tarafından Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür belgesi verildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e Türk Kızılay tarafından yürütülen Güvenli Kan Temini Projesi kapsamında yürütülen çalışmalara destek olmak amacı ile Havza Kaymakamlığı tarafından Havza Belediyesi işbirliği ile düzenlenen kampanya ile desteklerinden ötürü Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi tarafından teşekkür belgesi verildi.

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram, Kan Bağışı Kazanım Uzmanları Salih Kaya ve Yaşar Batur ile Türk Kızılay İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu’n dan oluşan heyet Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Heyet Başkan Özdemir’e yürütülen kan bağışı çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Kızılay heyetine teşekkür ederek; “ Bu bizim insanlık görevimiz. Halkımızın kan bağışı konusunda duyarlı olmaya davet ediyorum. Unutulmamalı kanın kaynağı sadece insan.  İnşallah bundan sonrada Kızılay’ımıza desteklerimiz devam edecek. Kızılay’ımız tüm hasta ve hasta yakınları adına yürüttükleri çalışmalardan ötürü teşekkür ederim” Dedi.

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram Havza’nın her zaman kan bağışı konusunda duyarlı olduğunu ifade ederek; “Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyası bizleri için önemli bir destek. Bu tür kampanyalar konuya olan farkındalığı attırmakta. Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e hassasiyetlerinden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

Türk Kızılay İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu  ise Kızılay’ın her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu belirterek; “İlçe çapında yürüttüğümüz çalışmalarda bizlere vermiş oldukları destekler için Belediye Başkanımıza teşekkür ederim.”dedi.

Ziyaretin sonunda Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür belgesi takdim etti.

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezinden Başkan Özdemir’e Teşekkür