Haberler

Saski Genel Müdürü Fatih Yıldız’dan Başkan Özdemir’e Ziyaret

6 Aralık 2019 Cuma 16:09

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Fatih Yıldız ve beraberindekiler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret ettiler.

Saski Genel Müdürü Fatih Yıldız’dan Başkan Özdemir’e Ziyaret

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Fatih Yıldız ve beraberindekiler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız ile birlikte ilçe yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Yapılan istişarelerde ilçe merkezinde ve kırsal mahallelerde 2019 yılı çalışma planı kapsamında yapılan işler ile 2020 çalışma planı hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretinden ötürü Yıldız’a ve beraberindekilere teşekkür ederek;” SASKİ geçmiş olduğumuz dönemlerde ilçemizde önemli hizmetlerde bulundu. İlçe merkezinde kırsal mahallelerimizde önemli projeleri hayata geçiren SASKİ Genel Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyorum. Havza Belediyesi olarak bizlerde halkımıza hizmet götürmek adına SASKİ ekiplerimize gerekli desteği vermekteyiz. Amacımız ilçe genelindeki su ve altyapı hizmetlerini en üst düzeye çıkarmak.” Dedi.

SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız ise ilçelerin talepleri doğrultusunda 2020 çalışma planlaması yaptıklarını dile getirerek; “Belediye ve SASKİ işbirliğiyle halkımıza hizmet etmek amacındayız.  Samsunumuza ve Samsunlulara  her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışacağız” dedi.

Havza Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan’ın da katıldığı ziyarette SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız’a SASKİ Abone İşleri Dair Başkanı Nadir Mazlum ve SASKİ Havza Şube Müdürü Deniz Kayan eşlik ettiler.

Saski Genel Müdürü Fatih Yıldız’dan Başkan Özdemir’e Ziyaret