Haberler

Samsun Valisi Zülkif Dağlı Havza’da

26 Ocak 2022 Çarşamba 12:54

Yoğun kar yağışının görüldüğü bölgede yolların durumu ve yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Samsun Valisi Zülkif Dağlı Havzayı ziyaret etti.

Samsun Valisi Zülkif Dağlı Havza’da

Yoğun kar yağışının görüldüğü bölgede yolların durumu ve yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Samsun Valisi Zülkif Dağlı Havza’yı ziyaret etti.

Havza ziyareti kapsamında Havza Kaymakamlığını ziyaret eden Samsun Valisi Zülkif Dağlı burada Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Karayolları 7.Bölge Müdürü Rıfat Silov, Havza İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Astsubay Başçavuş Özkan Parlak ve  Havza Emniyet Müdürü Komiser Mustafa Balcı ile bir toplantı gerçekleştirerek yürütülen karla mücadele çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, vatandaşlarımıza dikkatli olmalarını, kış lastiği ve zinciri bulunmayan araçlarla trafiğe çıkmamaları çağrısında bulundu.

Yoğun kar yağışının devam ettiği bölgede yolların açık tutulması ve hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması için kar temizleme, solüsyon ve tuzlama çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Samsun Valisi Dağlı; “ Ekiplerimizin gayretleriyle Samsun-Havza ve Havza-Samsun istikametlerinde trafiğin açık.” Dedi.

Kış lastiği ve zincir bulunmayan araçların hem yolu kapatarak karla mücadele çalışmalarını oldukça zorlaştırdığını hem de diğer sürücülerin mağduriyetine sebep olduğunu belirterek, bu durumdaki vatandaşlarımıza muhtemel olumsuzlukları göz önünde bulundurarak trafiğe çıkmamaları çağrısında bulunan Samsun Valisi Zülkif Dağlı çalışmalarını 7/24 özveriyle sürdüren ekiplerimize de teşekkür ederek, kolaylıklar diledi.

Samsun Valisi Zülkif Dağlı Havza’da