Haberler

Samsun Heyetinden Samsun Milletvekillerine Ziyaret

25 Mart 2021 Perşembe 14:35

Bir dizi ziyaret ve Ak Parti 7. Olağan Genel Kuruluna katılmak üzere Ankarada bulunan Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu Başkanlığındaki heyet Samsun Ak Parti Milletvekillerini ziyaret etti.

Samsun Heyetinden Samsun Milletvekillerine Ziyaret

Bir dizi ziyaret ve Ak Parti 7. Olağan Genel Kuruluna katılmak üzere Ankara’da bulunan Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu Başkanlığındaki heyet Samsun Ak Parti Milletvekillerini ziyaret etti.

Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir,  Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin, Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek ve Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt’dan oluşan heyet Türkiye Büyük Millet Meclisinde Ak Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile bir araya geldiler.

Yapılan görüşmede Samsun ve ilçelerinde yapılan çalışmalar hakkında milletvekillerine bilgiler aktarılarak talepler iletildi.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “ 7. Olağan Büyük Kongremiz vesilesi ile  Ankara'da bulunduğumuz süre içinde; Ak Parti Samsun Milletvekilimiz ve  önceki dönem Sağlık Bakanımız olan Ahmet Demircan ve yine Samsun Milletvekillerimiz Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile TBMM'de bir araya gelerek yaptığımız çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Samsun ve ilçelerimiz için canla başla birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bizlere her türlü konuda destek olan Milletvekillerimize ve Ak Parti Samsun Başkanımız Ersan Aksu'ya teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ise yapılan ziyaretin ilçe adına olumlu geçtiğini belirterek; “İlçemize hizmet adına çıktığımız bu yolda bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Milletvekillerimize ve Ak Parti Samsun Başkanımız Ersan Aksu'ya teşekkür ediyorum.”dedi.