Haberler

Oka’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir Ziyaret

3 Kasım 2023 Cuma 14:05
Oka’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir Ziyaret

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin ve OKA  Samsun Yatırım Destek Ofisi İl Koordinatörü Burak Aydoğdu Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Başkan Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette OKA Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin, Başkan Özdemir’e OKA’nın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette ayrıca Havza’da OKA desteklenen ve yapımı tamamlanan yatırımlar, yapımı devam eden Havza Yörsel Ürünler ve Sebze Pazarı ile ilçe turizmi ve tarımının desteklenebilmesi amacı ile hayata geçirilecek projeler ve yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

OKA Genel Sekreteri İbrahim Ethem Şahin bölgesel gelişmeyi hızlandırmak, gelişmenin sürdürülebilirliğini sağlamak, bölgeler arası ve bölge içi gelişmişlik farklarını azaltmak için çalışmalar ara verilmeden devam edildiğini belirtti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Şahin ve Aydoğdu’ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek; “Havza hızlı bir şekilde kalkınma yolunda ilerliyor. Bu yolda alacağımız her destek bizler için önemli. Bu bağlamda OKA tarafından ilçemiz için önemli olan bir çok proje destekli ve desteklemeye devam ediyor. İlçemize daha fazla destek sağlamak adına OKA ile olan iyi ilişkilerimizi geliştirmek önemli. OKA yetkilileri ve çalışanlarına bölgemize vermiş oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.”dedi.

Oka’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir Ziyaret
Oka’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir Ziyaret