Haberler

Mhp İlçe Başkanı ve Yönetiminden Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

13 Ekim 2020 Salı 16:56

MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri makamında ziyaret etti.

Mhp İlçe Başkanı ve Yönetiminden Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ile beraberindekiler bir süre sohbet ettiler.

MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin “Cumhur İttifakının ortağı olarak her zaman yapılacak hizmetlerde birlikte hareket edeceğiz. İlçemiz için bizim üzerimize düşen ne var ise her zaman yanınızda olacağız. İlçemizdeki yeni yatırımlar ve çalışmalara yardımcı olarak Havza’nın büyüme ve yükseliş sürecine katkı sağlayacağız.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise; “Cumhur İttifakı olarak uyumlu ve birlikte çalışma ile Havza için hedeflerimize hızlı bir şekilde ulaşmak için  elimizden gelen yardımlaşmayı göstereceğiz. Cumhur İttifakı olarak Havza için gereken her şeyi birlikte yapma gayreti içinde olacağız. Birlik ve beraberlik içerisnde ilçemize güzel hizmetler yapacağız. Havza tüm güzellikleri hak eden ve değeri her geçen gün artan çok değerli kent. İlçemize ve halkımıza hizmet etmek hepimiz için bir ayrıcalık ve şereftir, onurdur.  MHP İlçe Başkanım Ferhat Gültekin ve ekibine başarılar diliyorum.”dedi.

Mhp İlçe Başkanı ve Yönetiminden Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret