Haberler

Havzalı Yazar Pehlivan’dan Başkan Özdemir’e Kitap

17 Ocak 2022 Pazartesi 15:36

Havzalı yazar Cihat Pehlivan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret ederek Elif Lam Mim Açılımı ve Yaratılış Gerekçelerine Geri Dönüş isimli ilk kitabını hediye etti.

Havzalı Yazar Pehlivan’dan Başkan Özdemir’e Kitap

Havzalı yazar Cihat Pehlivan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ederek Elif Lam Mim Açılımı ve Yaratılış Gerekçelerine Geri Dönüş isimli ilk kitabını hediye etti.

Havza’ya bağlı Karageçmiş Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan ve uzun yıllar Almanya’da yaşayan Cihat Pehlivan, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek yazdığı ilk kitap olan Elif Lam Mim Açılımı ve Yaratılış Gerekçelerine Geri Dönüş isimli ilk kitabını kendisine hediye etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretten ve kendisine hediye edilen kitaptan ötürü Pehlivan’a teşekkür ederek; “İnşallah insanlığa yararlı olacağını düşündüğüm kitap sizler başarılar getirir. İnsanları bilinçlenmesi amacı ile çıkmış olduğunu bu yolda sizlere başarılar dilerim.” Dedi.

Yazar Cihat Pehlivan ise daha önceden yazdığı makaleler olduğunu belirterek; “2013’te yazmaya başladığım ve araştırmalarının ürünü olup değerli okulların bilgisine ve beğenisine sunulmaya 2022 yılında hazır duruma geldi. Umarım okurların manevi dünyalarına katkıda bulunabilirim. Nazik kabullerinden ötürü Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e teşekkür ediyorum.” Dedi.