Haberler

Havza’da Özel Gençlere Ziyareti

19 Mayıs 2021 Çarşamba 12:20

19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında ilçede engelli gençler ziyaret edildi.

Havza’da Özel Gençlere Ziyareti

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında ilçede engelli gençler ziyaret edildi.

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırladığı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı kapsamında Memduhiye Mahallesinde yaşamakta olan özel gençlerden Muhammet Şahin ziyaret edildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ile Havza ile Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam’ın katıldığı ziyarette Muhammet Şahin’e çeşitli hediyeler verildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Şahin’in bayramını kutlayarak; “Özel çocuklarımız ve gençlerimiz bizler için önemliler. Bu kardeşlerimizin toplum hayatına kazandırılmasına yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda ilçemizde yürütülen her projenin içindeyiz ve içinde olmaya destek vermekteyiz. Tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.” Dedi.

Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ise ziyaretin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında gerçekleştirildiğini ifade ederek; “kısa süre önce ameliyat olan kardeşimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Bu vesile ile tüm gençlerimizin ve halkımızın bayramını kutlarım.”dedi.

Havza’da Özel Gençlere Ziyareti