Haberler

Havza’da Bayram İçin Tedbirler Alındı

11 Mayıs 2021 Salı 14:40

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ramazan Bayramı dolayısıyla gerekli tedbir alındığını bildirdi. Özdemir; Bu bayram evde kalalım. Bayram boyunca tedbirler kapsamında belirtilen zorunlu haller dışında sokağa çıkmayalım. Dedi.

Havza’da Bayram İçin Tedbirler Alındı

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ramazan Bayramı dolayısıyla gerekli tedbir alındığını bildirdi. Özdemir; “Bu bayram evde kalalım. Bayram boyunca tedbirler kapsamında belirtilen zorunlu haller dışında sokağa çıkmayalım.” Dedi.

Çalışmalar kapsamında Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeleri ekipleri işçe mezarlığında ot biçme ve temizlik çalışması yaptı.

Ayrıca Havza Belediyesinde halkın rahat bir bayram geçirebilmesi için  bayram öncesi ve sonrası için zabıta ve temizlik işleri müdürlükleri başta olmak üzere ilgili birimlerde gerekli görevlendirmeler yapıldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ; “Halkımızın evde rahat bir bayram geçirmesi için çalışmaktayız. Tüm birimlerimiz bayram boyunca görevinin başında olacak. Öncelikli hedefimiz halkımızın rahat bir bayram geçirmesini sağlamak. Bunun için elimizden geleni yapacağız.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Hazırlıklar kapsamında ilçe geneli, parklar, bahçeler, ilçe mezarlığı ile şehitliklerin temizlendi ve zabıta ekiplerince denetimlerin artırıldı. Son günlerini yaşadığımız mübarek Ramazan ayının üzüntüsünü yaşarken yeni bir bayrama kavuşmanın da buruk sevinci var içimizde. Bu sene daha dün dediğimiz bayramlar için eski bayramlar demenin hüznü var içimizde.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “İnşallah en kısa sürede bu belayı başımızdan def eder yine kucaklaşarak bayramlaştığımız bayramlara hep birlikte ulaşacağız. Bunun için bu bayram evde kalalım. Bayram boyunca tedbirler kapsamında belirtilen zorunlu haller dışında sokağa çıkmayalım. Havzalı hemşerilerimin ve tüm ülkemizin Ramazan Bayramı'nı kutlarım.”dedi.

Havza’da Bayram İçin Tedbirler Alındı
Havza’da Bayram İçin Tedbirler Alındı
Havza’da Bayram İçin Tedbirler Alındı
Havza’da Bayram İçin Tedbirler Alındı