Haberler

Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri İçin Yer Teslimi Bayram Sonu

18 Nisan 2023 Salı 16:44

Bayram sonu yer teslimi yapılarak inşasına başlanacak olan Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerinin inşa edilecek. Yer teslimi öncesi Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ve DOKAP Başkan Vekili Şeref Demir alanda incelemelerde bulundular.

Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri İçin Yer Teslimi Bayram Sonu

Bayram sonu yer teslimi yapılarak inşasına başlanacak olan Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerinin inşa edilecek. Yer teslimi öncesi Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i  ve DOKAP  Başkan Vekili Şeref Demir alanda incelemelerde bulundular.

Alan ziyareti öncesi DOKAP Başkan Vekili Şeref Demir, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i  makamında ziyaret ederek DOKAP ve Havza Belediyesi arasında destek protokolü imzalanan  “Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri”  projesinde gelinen  nokta hakkında Havza Belediye Başkanı Özdemir’den bilgiler aldı ve birlikte değerlendirmelerde buşundular.

Havza Belediye Başkanı Özdemir; “Havza Belediyesi tarafından bir süredir yürütülen ve yaklaşık 3 milyon liraya mal olan istimlak çalışmalarının ardında yapılan projelendirme çalışmaları tamamladık. Bizim için çok önemli olan “Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri” projesi için Havza Belediyesi ve DOKAP arasında destek protokolünün ardında ihale sürecinin tamamlandı ve inşallah bayram sonu yer teslimini yaparak projemizin ilk kazmasını vuracağız.”dedi.

Başkan Özdemir; “ Hemşerilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. İlçemizin önemli ihtiyaçlarından biri olan, halkımızın, ilçemize gelen misafirlerin, yöresel ürün üreten üreticilerimizin ve Pazar esnafımızın yazın tozdan ve sıcaktan, kışın ise soğuk ve çamurdan kurtaracak olan, yine halkımızın sağlıklı, nezih, hijyenik bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlayarak hizmet kalitesinin artacak olan “Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri” projemizi hayata geçiriyoruz. Projemizin hayata geçirilmesinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’a, Milletvekillerimize, DOKAP Başkanımız Sayın Hakan Gültekin'e ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

DOKAP Başkan Vekili Şeref Demir ise Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerinin Havza’ya hayırlı olmasını temenni etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir  ve DOKAP Başkan Vekili Şeref Demir Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerinin inşa edilen ve şuan sebze pazarı olarak kullanılan alanda inceleme yaptılar.

 

Havza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri İçin Yer Teslimi Bayram SonuHavza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri İçin Yer Teslimi Bayram SonuHavza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri İçin Yer Teslimi Bayram SonuHavza Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryeri İçin Yer Teslimi Bayram Sonu