Haberler

Havza Myo’dan Başkan Özdemir’e Ziyaret

3 Kasım 2020 Salı 16:20

Havza Meslek Yüksekokulu Müdürü Yardımcı Dr. Öğretim Üyesi Ercan Tural ve beraberindekiler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret etti.

Havza Myo’dan Başkan Özdemir’e Ziyaret

Havza Meslek Yüksekokulu Müdürü Yardımcı Dr. Öğretim Üyesi Ercan Tural ve beraberindekiler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Havza Meslek Yüksekokulu müdürlüğü görevine atanan Yardımcı Dr. Öğretim Üyesi Ercan Tural ve okul yönetimi Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyarete ederek bir süre görüştü.

OMÜ Havza MYO Müdürü Yardımcı Dr. Öğretim Üyesi Ercan Tural; “ Müdür olarak 2014-2016 yılları arasında yürüttüğüm Havza MYO müdürlüğüne yeniden atanmaktan mutluyum. Havza’da üniversite ve belediyelerimizin ilişkileri oldukça iyi ve bizlere her zaman destek olmaktalar. Bu ilişkilerin daha iyi seviyelere gelmesi için çalışacağız. Üniversite olarak ilçemizin gelişmesi için elimizden geleni hep birlikte yapacağız.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Açıldığı günden bu yana her zaman okulumuzun yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Yüksekokulumuz ilçemiz için önemli. Havza için hedeflerimiz var ve bu hedeflere ulaşmak için tüm kurumlarımız ile birlikte çalışacağız.  İnşallah bu hedefe hep beraber ulaşacağız. Sayın Tural’a ve okulumuz yönetimine yapmış oldukları nazik ziyaretleri için teşekkür ederek yeni görevlerinde başarılar dilerim.” Dedi.