Haberler

Havza Heyetinden İçişleri Bakanlığına Ziyaret

2 Mart 2022 Çarşamba 16:20

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayandan oluşan heyet ilçede hayata geçirilmesi planlanan bir dizi proje için İçişleri Bakanlığını ziyaret ettiler.

Havza Heyetinden İçişleri Bakanlığına Ziyaret

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan’dan oluşan heyet ilçede hayata geçirilmesi planlanan bir dizi proje için İçişleri Bakanlığını ziyaret ettiler.

İçişleri Bakanlığı ziyaretinde Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan’dan oluşan heyet İçişleri Bakan Yardımcısı Prof.Dr.Tayyip Sabri Erdil'i makamında ziyaret ederek ilçemizde yapılacak olan projeler hakkında istişarelerde bulundular.

Ziyaret sonrası Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İçişleri Bakan Yardımcısı Prof.Dr.Tayyip Sabri Erdil’e semaver hediye etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyarette ilçe hayata geçecek olan projelerinin değerlendirildiğini ifade ederek; “İlçemiz adına olumlu bir ziyaret gerçekleştirdik.” Dedi.