Haberler

Havza Belediyesi Elbistan’a 3 Kamyon Gönderdi

9 Şubat 2023 Perşembe 09:06

10 ili etkileyen depremlerin ardından yardım çalışmalarını aralıksız sürdüren Havza Belediyesi tarafından depremden etkilenen Kahramanmaraşın Elbistan ilçesinde sürdürülen çalışmalara destek olmak üzere 3 kamyon ve şoför gönderdi.

Havza Belediyesi Elbistan’a 3 Kamyon Gönderdi

10 ili etkileyen depremlerin ardından yardım çalışmalarını aralıksız sürdüren Havza Belediyesi tarafından depremden etkilenen Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde sürdürülen çalışmalara destek olmak üzere 3 kamyon ve şoför gönderdi.

Deprem haberinin ardından deprem bölgesine yardım için aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdüren ve ilk etapta 18 personel ve iki araç ile çalışmalara destek olan Havza Belediyesi, deprem bölgesindeki çalışmalara yardımcı olabilmeleri için 3 kamyon ve 3 şoför göndererek Elbistan’a gönderdi.

Bölgede sürdürülen arama kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarında görev yapacak olan kamyonlar yakacak odun doldurularak Elbistan’a gönderildi.

Şoförler ve araçlar Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Havza Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Arif Şahin ve Madeni İşler Odası Başkanı Cesur Şahin tarafından yolcu edildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Tüm kaygımız ihtiyacı olan depremzede kardeşlerimize yardımcı olmaktır. Birlik ve dayanışma içerisinde bu süreci atlatacağız. İlk etapta 18 personelimizi deprem bölgemize gönderdik. Şimdi ise yakacak yüklü 3 kamyonumuz yola çıktı. Allah yollarını açık etsin.” diye konuştu.

Havza Belediyesi Elbistan’a 3 Kamyon Gönderdi
Havza Belediyesi Elbistan’a 3 Kamyon Gönderdi