Haberler

Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

26 Kasım 2019 Salı 14:01

Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alış Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’e Ziyaret

Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alış Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Özdemir makamında gerçekleşen ziyarette Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alış ile bir süre sohbet etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş.’nin bölge için önemli bir sanayi kuruluşu ve istihdam merkezi olduğunu belirterek; “Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alış’ın şahsında tüm Silverline ailesine bölgemize yapmış oldukları katkılardan ötürü teşekkür ediyorum. Özellikle imzalan okul sanayi iş birliği protokolü ile ilçemizde mesleki eğitim gören öğrencilerimize önemli katkıları oldu.  Silverline Havza OSB’de görmek en büyük arzumuz. Sayın Alış’a nazik ziyaretinden ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alış ise Havza’ya destek olmaktan mutlu olduklarını belirterek; “ Havza’da hayata geçirdiğimiz okul sanayi işbirliği protokolü bizler için çok değerli. Bu şekilde hem öğrencilerimizin eğitimine katkı veriyoruz hem de kendi ara eleman ihtiyacımızı karşılıyoruz.” Dedi.