Haberler

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Samsun Ziyareti

8 Nisan 2022 Cuma 15:52

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Havzada devam eden ve başlayacak olan çalışmaları görüşmek ve değerlendirmelerde bulunmak amacı ile Samsunda bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Samsun Ziyareti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Havza’da devam eden ve başlayacak olan çalışmaları görüşmek ve değerlendirmelerde bulunmak amacı ile Samsun’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ziyaretler kapsamında ilk olarak SASKİ Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek SASKİ Genel Müdürü Bahattin Yanık ve SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Cihan Gülleri ile bir araya geldiler.

SASKİ Genel Müdürü Bahattin Yanık’ın makamında gerçekleşen ziyarette SASKİ’nin Havza’da yürüttüğü çalışmalar ve 2022 yılı iş planı kapsamında yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan daha sonra Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu’yu makamında ziyaret ederek Havza Belediyesi ve Havza Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ziyaretler kapsamında son olarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i, makamında ziyaret ederek Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Havza’da devam eden yaptırımlar ile 2022 iş planı dahilinda Havza’da yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretler sonrası yapmış olduğu açıklamada nazik kabul ve misafirperverliklerinden ötürü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve SASKİ Genel Müdürü Bahattin Yanık’a teşekkür ederek; “Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlerde ilçemizde 2022 yılında Samsun Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılacak çalışmalar ve hali hazırda devam eden yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Halkımızın talepleri ve ilçemizin ihtiyaçlarını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu’ya ilettik. Bu güne kadar ilçemizde yapılan yatırımlara desteklerinden dolayı Ak Parti İl Başkanı Sayın Ersan Aksu’ya ve ilçemizde Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan, yapımı devam eden ve yapılacak olan yatırımlar için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir ile SASKİ Genel Müdürü Bahattin Yanık’a ilçemiz  halkı adına teşekkür ederim.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Samsun Ziyareti
Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Samsun Ziyareti