Haberler

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Ladik Ziyareti

25 Haziran 2021 Cuma 13:10

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özeli ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Ladik Ziyareti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’i ziyaret etti.

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’i makamında gerçekleşen ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e Havza Belediyesi Meclis Üyesi Ekrem Gümüşçü eşlik etti.

Ziyarette her iki belediye başkanı bir belediyeler tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bir birlerine bilgiler aktardılar ve yapıla bilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Ladik Belediye Başkanımız Sayın Nurhan Yapıcı Özel hanımefendinin çalışmalarını yakından takip etmekteyiz. Komşu ilçe olarak bilgi ve tecrübe paylaşımlarımız ile halkımıza daha kaliteli hizmet götürmenin çabasındayız.”dedi.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’e semaver hediye etti.

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel “Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e ve Havza Belediyesi Meclis Üyesi Sayın Ekrem Gümüşçü’ye nazik ziyaretleri, hoş sohbetleri ve anlamlı hediyeleri için teşekkür ediyorum. En güzel çay semaverle, en tatlı sohbet dostla olur. Ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Ladik Ziyareti