Haberler

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den İçişleri Bakanı Soylu’ya Ziyaret

23 Ocak 2023 Pazartesi 08:53

Bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Ankaraya giden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir İçişleri Bakanı Süleyman Soyluyu ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den İçişleri Bakanı Soylu’ya Ziyaret

Bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Ankara’ya giden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti.

Ak Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, bazı ilçe belediye başkanlarını ile Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan’dan oluşan heyet  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Bakan Soylu’ya ilçede devam eden hükümet konağı ve kaymakamlık lojmanı yatırımları için teşekkür ederek ilçede yapılması planlanan yatırımları görüşerek görüş alışverişinde bulundular.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya hediye takdim etti.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “ Ziyarette Türkiye Yüzyılı vizyonumuz kapsamında ilçemize yapılması planlanan yatırımlar hakkında Sayın Bakanımız ile görüş alışverişinde bulunduk ve kendisine ilçemizde devam eden hükümet konağı ve kaymakamlık lojmanı yatırımları için teşekkür imkanı bulduk. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'ya kabulleri, ilgisi ve taleplerimize verdiği destekleri için teşekkür ediyorum.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den İçişleri Bakanı Soylu’ya Ziyaret