Haberler

Gurbetçi İş İnsanından Başkan Özdemir’e Ziyaret

24 Ocak 2020 Cuma 09:04

Almanyada yaşayan ve kurduğu şirket ile Almanyadan 19 ülkeye ihracat gerçekleştiren gurbetçi iş insanı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri makamında ziyaret etti.

Gurbetçi İş İnsanından Başkan Özdemir’e Ziyaret

Almanya’da yaşayan ve kurduğu şirket ile Almanya’dan 19 ülkeye ihracat gerçekleştiren gurbetçi iş insanı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette İntech Worldwide Gmbh şirketi Kurucusu ve Sahibi Dip. Makine Mühendisi Vedat Pehlivan  Almanya’da 2008 yılından bu yanan plastik kasa ve paket imalatı ile nakliye filosu işlettiklerini belirterek; “Bu gün geldiğimiz noktada 19 ülkeye ürün satıyoruz. Şartların uygun olması durumunda ülkemde yatırım yapmayı planlamaktayım.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebehattin Özdemir ise Havzalı bir gurbetçinin Almanya’da yakaladığı başarının kendilerini gururlandırdığını belirterek; “Sizler bizim için birer gurur kaynağısınız. Umarım ilçemizde de yatırımlarınız ile hem ilçemize hem de ülkemize destek olursunuz. Ziyaretinizden ötürü size teşekkür ederim.” Dedi.

Ziyaretin sonunda İntech Worldwide Gmbh şirketi Kurucusu ve Sahibi Dip. Makine Mühendisi Vedat Pehlivan, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e şirket logolu hediye takdim etti.