Haberler

Genç Müsiad’dan Başkan Özdemir’e Ziyaret

11 Ocak 2022 Salı 14:58

Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret etti.

Genç Müsiad’dan Başkan Özdemir’e Ziyaret

Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında gerçekleşen ziyarette Genç MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Ahmet Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Özdemir’e yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Genç MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Ahmet Korkmaz Havzanın hızlı bir gelişim trendi yakaladığını yakinen takip ettiklerini belirterek “Havza Belediyesinin çalışmalarını takip etmekteyiz. Özellikle Havza OSB ilçeye büyük katkılar sağlayacak. Havza OSB’nin büyümesi için Genç MÜSİAD Samsun Şubesi olarak bizlerde elimizden gelen desteği vereceğiz.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Korkmaz ve beraberindekiler Havza Belediyesinin yürüttüğü çalışmalardan bilgiler vererek; “İlçemizin geleceği olarak gördüğümüz Havza OSB'nin gelişmesi için her türlü işbirliğine açığız. İnşallah Havza OSB 4500 dekar alana çıkıyor. Bu daha çok yatırım daha çok istihdam demek. Siz değerli genç sanayici ve iş insanlarımızı Havza OSB’de yatırımcı olarak görmek bizlere güç verecek.” Dedi.