Haberler

Belediye Başkanımıza Ziyaret

26 Haziran 2019 Çarşamba 11:39

20., 21. ve 22. Dönem Samsun Milletvekilliği yapan Musa Uzunkaya Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret etti.

Belediye Başkanımıza Ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Uzunkaya ile Özdemir bir süre sohbet ettiler.

Ziyarette Özdemir belediye çalışmaları hakkında Uzunkaya’ya bilgiler verdi.

20., 21. ve 22. Dönem Samsun Milletvekilli Musa Uzunkaya Havzanın kendisi için önemli olduğunu belirterek; “Uzun yıllar görev yaptığım ilçemiz Ak Parti Belediyeciliği ile güzel hizmetler aldı. Bunda bizlerinde bir payı oldu ise ne mutlu bizlere. Sayın Başkanımız Sebahattin Özdemir kardeşimiz bilgi birikimi ve tecrübesi ile ilçemize güzel hizmetler edecektir. Başkanımıza görevinde başarılar dilerim.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ziyaretinden ötürü Uzunkaya’ya teşekkür ederek; “İnşallah hizmet için çıkmış olduğumuz yolda ilçemize ve halkımıza hizmet etmek bizler için gurur verici. İlçemiz ve şahsım adına ilçemize bu güne kadar vermiş olduğunuz desteklerden ötürü teşekkür ederim. İlçemiz için desteğinize ihtiyaç duyduğumuzda kapınız her zaman çalacağız.” Dedi.

Belediye Başkanımıza Ziyaret