Haberler

Bayan Girişimcilerden Yeni İşyeri

19 Aralık 2022 Pazartesi 08:32

Havzada bayan girişimciler tarafından yeni bir işyeri açıldı.

Bayan Girişimcilerden Yeni İşyeri

Havza’da bayan girişimciler tarafından yeni bir işyeri açıldı.

Mesut Kuru Caddesi üzerinde bayan girişimciler Sevgi Alten ve Emel Özkan tarafından yeni hizmete giren işyeri düzenlenen bir tören ile açıldı.

İşyerinin açılışına  Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir   DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Havza Belediyesi önceki dönem Başkanı  Av. Murat İkiz, Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Vahit Yılmaz ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan Havza Kaymakamı Cengiz Nayman bayan girişimcileri tebrik ederek; “İlçemizde bayanların ekonomik hayata doğrudan katılımlarını destekliyoruz. İnşallah yeni işyerleri kendilerine hayırlı olur.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza’da açılan her işyerinin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek; “İnşallah Havza’yı güzel günler bekliyor. Açılan her yeni işyeri bunun göstergesi. Özellikle bayanlarımızın iş ve ekonomik hayata katılımlarını destekliyoruz. Yeni işyeri ilçemiz ve sahiplerimize hayırlı olsun.” Dedi.

Konuşmaların ve yapılan duaların ardından işyeri Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ve işyeri sahipleri tarafından kesilen kurdele ile hizmete açıldı.

Bayan Girişimcilerden Yeni İşyeri
Bayan Girişimcilerden Yeni İşyeri
Bayan Girişimcilerden Yeni İşyeri