Haberler

Başkan Özdemir’e Ziyaret

17 Ekim 2019 Perşembe 13:24

Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret etti.

Başkan Özdemir’e Ziyaret

Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Aslen Havzalı olan ve bir dizi sendikal faaliyet için bölgede bulunan Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Görüşmede Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e sendikanın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Erdoğan Havza’nın dışında yaşayan bir Havzalı olarak ilçenin gelişiminden memnun olduklarını belirterek; “ İlçemize her geldiğimiz daha güzel bir halde buluyoruz. Buda bizleri memnun etmekte. Bir Havzalı olarak ilçemiz için elimizden gelen gayreti bizlerde Ankara’da göstermekteyiz.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise sendikaların önemli birer sivil toplum örgütü olduğunu belirterek; “ Sizlere çalışmalarınızda başarılar dilerim. Bir Havzalı olarak hemşerilerimizin böylesi önemli görevde olması bizleri gururlandırmakta. Biliyoruz ki bizler kadar gurbetteki Havzalı hemşerilerimiz de memleketleri için çalışmakta.  Ziyaretinizden ötürü teşekkür ederim. “dedi.

Başkan Özdemir’e Ziyaret