Haberler

Başkan Özdemir’e Plaket

16 Ağustos 2019 Cuma 16:37

Kocaeli İli Gebze ilçesinde faaliyet gösteren Bekdiğinliler Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemire ziyaret.

Başkan Özdemir’e Plaket

Kocaeli İli Gebze ilçesinde faaliyet gösteren Bekdiğinliler Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinden   Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e ziyaret.

Bekdiğin-Der Başkanı Burhan Güney ve yönetim kurulu üyeleri Güney  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Güney, Başkan İkiz'e derneğin kuruluş çalışmaları ve amacı hakkında bilgiler vererek; “Derneğimiz kurulduğu günden bu yanan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hedefimiz 600 üyeye ulaşmak. Amacımız gurbetteki hemşerilerimizi bir araya getirmek ve birlik, beraberliklerine katkıda bulunmak. Bu vesile ile size de görevinizde başarılar dilerim.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise, ilçe için derneklerin katkılarının çok önemli olduğunu kaydederek, “ Dernekçilik zor ve meşakkatli bir iş. Hemşerilerimizin birlik ve beraberliği için çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum. Havza Belediyesi olarak bizler tüm derneklerimizin olduğu gibi sizlerinde yanındayız. Sizler gurbette bizlerin birer temsilcisisiniz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” Dedi.

Ziyaretin sonundan Bekdiğin-Der Başkanı Burhan Güney, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e plaket takdim etti.

Başkan Özdemir’e Plaket