Haberler

Başkan Özdemir'den Plaket

14 Şubat 2020 Cuma 10:17

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi tarafından Havzada üyelerine yönelik istişare toplantısı düzenledi. Toplantıda Havza Belediyesi Bem Bir Sen İşyeri Temsilcisi değişikliği gerçekleştirildi.

Başkan Özdemir'den Plaket

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi tarafından Havza’da üyelerine yönelik istişare toplantısı düzenledi. Toplantıda Havza Belediyesi Bem Bir Sen İşyeri Temsilcisi değişikliği gerçekleştirildi.

Havza Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantının ilk bölümüne kısa süre sonra emekliye ayrılacak olan Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu görevi Hüdai Baltacıya devretti.

Toplantıya katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir her zaman çalışanların yanında olduğunu ifade ederek; “Belediye olarak sendikal faaliyetleri önemsiyor ve destekliyoruz. Sizlerin çalışma koşullarına sağlayacağımız katkının halkımıza Sizlerin çalışma koşullarına sağlayacağımız katkının halkımıza hi<met olarak döneceği bilinci ile hareket etmekteyiz. Sayın Halkla İlişkiler Müdürümüz Ömer Faruk Çörekçioğlu’na bunca yıl sendika ile olan iyi ilişkilerimizde göstermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor, İşyeri Temsilcisi olarak belirlediğiniz Hüdayi Baltacı kardeşimize de görevinde başarılar diliyorum.” Dedi.

Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu ise 14 yıldır sendikada görev aldığını belirterek; “Hakkınızı helal edin. Bizler her ne kadar emekli olsak ta yine sizler ile birlikte olacağız. Yapılan görüşmeler neticesinde herkesin rızası ile görevi Hüdai kardeşimize devrediyorum.” Dedi.

Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi olarak belirlenen Hüdai Baltacı ise kendisine duyulan güvene layık olmak için çalışacağını belirtti.

Konuşmaların ardından Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu’na Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli  tarafından hizmetlerinden ötürü plaket takdim edildi.

Başkan Özdemir'den Plaket
Başkan Özdemir'den Plaket