Haberler

Başkan Özdemir’den Havza Stantlarına Ziyaret

18 Eylül 2021 Cumartesi 15:59

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bu yıl 6. Düzenlenen ve onur konuğunun Havza oluğu 6. Samsun Tarım Fuarında Havzadan fuara katılan firmaları ziyaret ederek iş insanları ile sohbet etti.

Başkan Özdemir’den Havza Stantlarına Ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bu yıl 6. Düzenlenen ve onur konuğunun Havza oluğu 6. Samsun Tarım Fuarında Havza’dan fuara katılan firmaları ziyaret ederek iş insanları ile sohbet etti.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından organize edilen, Havzanın onur konuğu olduğu 6. Samsun Tarım Fuarında stant açan Havzalı iş insanlarını stantlarında ziyaret eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir iş insanları ile sohbet ederek fuar ve fuarın Havza’ya kazandırdıkları hakkında sohbet ettiler.

Başkan Özdemir ziyaretler kapsamında ilk olarak Hattat Traktör Bayi Mithat Akyüz’ü ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir daha sonra ise zirai ekipmanların önde gelen firmalarının bayiliğini yapan ve açmış olduğu stant ile büyük ilgi gören Ilıca Pazarı Sahibi İş İnsanı Veli Kurt’u ziyarete ederek bir süre sohbet etti.

Ilıca Pazarı Sahibi Veli Kurt fuarın kendileri için önemli olduğunu belirterek; “Fuarlar sayesinde tarım sektöründeki teknolojik yenilikleri takip ederek çiftçilerimize daha kaliteli hizmet sunma imkanı sunmaktayız. Devletimizin de tarım sektörüne vermiş olduğu destek ve hibeler ile çiftçilerimiz daha modern üretim yapmakta. Bizlerde katıldığımız fuarlarda yapmış olduğumuz iş bağlantıları ile ilçemize daha kaliteli hizmet ulaştırmanın gayretindeyiz. ” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havzanın tarıma dayalı bir ekonomisi olduğunu belirerek; “Samsun Tarım Fuarı hem ilçemizin hem de Samsun’un tarımsal gelişimi ve tanıtımı adına önemli bir etkinlik. Böylesi önemli bir etkinlikte Havzalı firmalarımızın yer alması bizim için gurur verici. Fuara katılım sağlayan tüm firma sahiplerimizi kutluyorum. Havza tarımsal potansiyeli yüksek bir ilçe. Bu potansiyelin iyi değerlendirilmesi önemli. Fuarda bu yıl ilçemizin onur konuğu olması bizler için ayrı bir önemli kılıyor.Fuarın açılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” Dedi.

Başkan Özdemir’den Havza Stantlarına Ziyaret