Haberler

Başkan Özdemir Mutluluklarına Ortak Oldu

4 Temmuz 2021 Pazar 08:36

Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi ve Elmacık Mahallesi Muhtarı Kadir Özkurtun oğlu dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir kıydı.

Başkan Özdemir Mutluluklarına Ortak Oldu

Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi ve Elmacık Mahallesi Muhtarı Kadir Özkurt’un oğlu dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir kıydı.

Genç çiftin özel bir düğün salonunda düzenlenen nikah merasimine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal, Özel Kalem Müdürü Süleyman Kaldırım, parti yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar ve davetliler katıldılar.

Düğün törenine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir genç çifte mutluluklar dileyerek; “ İnşallah kıyılacak nikah ile genç kardeşlerimiz dünya evine girecekler. Bu genç çiftimize Sayın Cumhurbaşkanımızın isteğini hatırlatıyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.”dedi.

Hatice ve Furkan çiftin nikahını kıyan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir genç çifte mutluluklar dileyerek; “ Biz büyük bir aileliyiz.  Bir yol arkadaşımızın mutluluğuna ortak olmak bizlerde mutluluk verdi. Allah genç çiftimize uzun ve sağlıklı bir ömür versin.” Dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi ve Elmacık Mahallesi Muhtarı Kadir Özkurt ise mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Başkan Özdemir Mutluluklarına Ortak Oldu
Başkan Özdemir Mutluluklarına Ortak Oldu
Başkan Özdemir Mutluluklarına Ortak Oldu